Odkurzacze Centralne

Prowadzimy sprzedaż odkurzaczy centralnych BEAM.

W ciągłej sprzedaży posiadamy jednostki centralne, wszelkie materiały instalacyjne oraz akcesoria do sprzątania.

Posiadamy duże doświadczenie w montażu instalacji w domach jednorodzinnych, rezydencjach, pensjonatach – budowanych w różnych technologiach.

System instalacji odkurzacza centralnego w domu to przede wszystkim wygoda w utrzymaniu czystości użytkowanego obiektu. Jednostka odkurzacza centralnego umieszczona jest z reguły w kotłowni, pomieszczeniu gospodarczym lub garażu. Jednostka centralna odkurzacza wytwarza zdecydowanie większe podciśnienie i przepływ powietrza stąd sprzątanie staje się bardziej skuteczne i szybsze w porównaniu z urządzeniami przenośnymi.

Instalacja odkurzacza centralnego jest zakończona podtynkowymi gniazdkami w ścianach, połączonych podtynkową instalacją plastikowych rur z jednostką centralną, do których po włożeniu węża ssącego następuje automatyczne włączenie systemu. 

Istotna zaletą zastosowania odkurzacza centralnego jest to, że zassane powietrze z kurzem, po oczyszczeniu jest wyrzucane bezpowrotnie na zewnątrz budynku. Ma to bardzo istotny wpływ na utrzymanie czystego powietrza w pomieszczeniach, co w znacznym stopniu przekłada się na dobre samopoczucie mieszkańców, w szczególności alergików.

Odkurzacz centralny jest wygodnym i niedrogim elementem wyposażenia domu jednorodzinnego

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani instalacją centralnego odkurzacza
prosimy o kontakt z nami.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy wybrać odpowiedni Odkurzacz Centralny do Państwa domu.

Gwarantujemy rzetelną informację, profesjonalne doradztwo techniczne oraz pomoc w doborze odkurzacza centralnego i montażu instalacji.


Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Przykładowy schemat instalacji odkurzacza centralnego

Odkurzacz Centralny Rzeszow

 

Higiena

Powietrze z odkurzacza centralnego po przejściu przez filtr wydalane jest na zewnątrz budynku, co zabezpiecza użytkownika odkurzacza i jego mieszkanie przed bezpośrednim stykaniem się ze szkodliwymi mikrocząsteczkami oraz bakteriami i roztoczami. Takiego komfortu nie zapewniają tradycyjne odkurzacze, nawet te z filtrami wodnymi. Ponadto odkurzacz centralny oczyszcza w czasie pracy powietrze w pomieszczeniu, zmniejsza także zawartość w nim alergenów.

 

Odkurzacze Centralne Rzeszow

Funkcjonalność

Długi elastyczny wąż ssący pozwala dotrzeć do każdego zakamarka mieszkania, nawet znacznie odległego od gniazda, dzięki czemu użytkownik oszczędza własny czas i energię. Nie wie, co to splątany przewód, przenoszenie odkurzacza w różne miejsca, częste opróżnianie pojemnika na śmieci. Odkurzacz centralny ma pojemnik tak duży, że czyści się go co kilka miesięcy, co jest dodatkowym jego atutem.

Odkurzacze Centralne

 

Cisza, spokój i wygoda

Odizolowanie odkurzacza centralnego z silnikiem od pomieszczeń sprzątanych daje możliwość odkurzania nawet nocą. Przy 30-litrowej pojemności zbiornika oraz braku worka papierowego czynności związane z opróżnianiem odkurzacza z kurzu i śmieci wykonujemy dwa lub trzy razy do roku. Zbiornik na kurz i śmieci posiada przez całą długość okienko, które pozwala na sprawdzenie stopnia jego zapełnienia; bez konieczności zdejmowania go z obudowy.

Centralny Odkurzacz

eminent art collector Vladimir Yakunin: Present hacking evidence to the public Wissam Al Mana Phengphian Laogumnerd’s Signature Dish Litelok