Klimatyzacje

Montaż Klimatyzacji Rzeszów
Nasza firma zajmuje się montażem i serwisem klimatyzacji w Rzeszowie i okolicach.

Swoje usługi wykonujemy starannie i kompleksowo: począwszy od pomiarów potrzebnych do obliczenia zapotrzebowania na moc chłodniczą, co za tym idzie na dobór odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych, a następnie wykonywanie przeglądów klimatyzacji w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Wykonujemy również na Państwa życzenie serwis urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych dużo wcześniej, niekoniecznie przez naszą firmę.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz serwisantem urządzeń klimatyzacyjnych marek:
Fujitsu, Galanz, Mitsubishi, Daikin, Toshiba, Vivax, Panasonic, Sanyo, Haier, Gree, Mdv, Mistral, Chigo, Lg, Samsung, McQuay, Fuji Electric, Midea, Kaisai, Sharp,
York, Whirlpool.

Jest to grupa najbardziej uniwersalnych urządzeń klimatyzacyjnych (jedna jednostka wewnętrzna - jedna zewnętrzna). Klimatyzatory typu Split znakomicie sprawdzają się w mieszkaniach, biurach, wyraźnie podnosząc komfort pracy i wypoczynku. Urządzania te sprostają najsurowszym wymaganiom stawianym przez użytkowników pomieszczeń specjalistycznych, takim jak np. gabinety lekarskie, serwerownie. Za chłodzenie odpowiada ekologiczny czynnik

Oferujemy różne typy klimatyzatorów przenośne:

  • Split (ścienne),
  • kasetonowe,
  • podsufitowo-przypodłogowe,
  • podstropowe,
  • okienne
  • oraz wiele innch rozwiązań przeznaczonych do zastosowania w przemyśle.

Montujemy klimatyzatory zarówno dla osób prywatnych jak i firm, korporacji:
- klimatyzacja w domu
- klimatyzacja biura
- klimatyzacja dla firm i instytucji państwowych
- klimatyzacja restauracji
- klimatyzacje przeznaczone do lokali gastronomicznych
- klimatyzacja hoteli, aptek
i wiele innych obiektów...

Oferujemy Państwu dobór i dostawę wraz z montażem optymalnej konfiguracji systemu klimatyzacji dostosowanego do Państawa potrzeb i oczekiwań, kierując się nastpującymi zasadami:

  • dobór systemu klimatyzacji wykonujemy zgodnie ze standardami podczas wizji lokalnej,
  • nie montujemy urządzeń źle dobranych w stosunku do bilansu cieplnego pomieszczenia,
  • gwarantujemy estetykę i najwyższą jakość montażu urządzeń.

 

 

 

Klimatyzacja Rzeszów do biur, klimatyzacja mieszkań i lokali użytkowych, klimatyzacja w aptece Rzeszów, klimatyzacja w hotelu. Jeżli potrzebują Państwo montażu klimatyzacji w dobrej cenie w Rzeszowie prosimy o kontakt. Oferujemy klimatyzatory okienne, przenośne, klimatyzatory split, klimatyzatory kasetonowe. Proponowane przez nas klimatyzatory w Rzeszowie to wysokiej klasy urządzenia.

Zajmujemy się montaż
i serwis klimatyzacji w Rzeszowie i okolicy. Istnieje możliwość wykonania samego montażu klimatyzacji w Rzeszowie, jeżli zakupili Państwo klimatyzator już wcześniej a chcą wykonać profesjonalny montaż prosimy zadzwonić i umówić się na Bezpłatną wycenę na miejscu montażu klimatyzatora. Po instalacji klimatyzatora zaopiekujemy się nim przez okres gwarancji jak i po niej.
Zaufaj naszemu doświadczeniu jakie przez 15 lat nasi pracownicy zdobyli wykonując dużo montaży różnego poziomu trudności.

Dodatkowo zajmujemy się serwisem klimatyzacji Rzeszow. Przeglądy i konserwacje okresowe klimatyzatorów wykonujemy w okresie trwania gwarancji i w okresie pogwarancyjnym. Do serwisu klimatyzacji używamy najlepszych środków czyszczących i dezynfekujących, specjalnie do tego celu przeznaczonych.
chłodniczy R410a.

Czytany 2651 razy
https://www.trover.com/u/2923484609 Lazinc new gallery space in Mayfair and global art business launches Rosa Laura Junco https://twitter.com/PhengLaogumnerd Genway